Telefon
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

Nutrition, Genetic and Health Center by Esra Şahin Koruyucu ve Önleyici Sağlık Hizmetleri (Bütüncül) olarak şirketimizin faaliyet alanı esas olarak genetik tabanlı beslenme (Nutrigenetik) iken bununla birlikte nütrigenetik beslenme, kilo kontrol, kurumsal eğitim, kurumsal danışmanlık ve ürün geliştirmedir.

Türkiye’de genetik alanında faaliyet gösteren tek beslenme ve sağlık danışmanlık merkeziyiz. Amacımız popüler diyet yaklaşımlarının aksine, bilime dayalı genetik tabanlı ve kişiye özel beslenme modelleri ile kalıcı ve gerekçi sonuçlar ortaya koymaktır. Bununla birlikte yapılan genetik testler ve bu testlere dayanarak ortaya çıkan verilerle kişileri nütrigenetik, epigenetik ve psikogenetik, nöropsikogenetik, farmakogenetik şartlarda değerlendirerek, bireylerin bir yandan kilo kontrolünü sağlarken, halihazırda tüm Dünya’nın problemi olan kronik hastalıklar ayağında da koruyucu ve önleyici sağlık hizmeti sunmaktayız.

Ekibimiz Dünya’nın birçok ülkesinde ve farklı branşlarda faaliyet gösteren 200 kişilik profesör, doçent doktor, psikolog, fizyoterapist, diyetisyen, moleküler biyologlardan oluşmakta ve multidisipliner bir çalışma ortaya koymaktayız. Genetik bilimini ülkemize getirmekle birlikte bu alanda öncü şirket olmaktan mutluluk duyuyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Torun Sağlık Center ve Anadolu Yakası’nda bulunan Metropol İstanbul şubelerimizle şehrin merkez noktalarında bulunarak her bireye ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca Londra, Bakü şubelerimizde verdiğimiz hizmetlerle Dünya’ya açılmış durumdayız. Hedefizim Dünya’nın her noktasındaki bireylere koruyucu ve önleyici sağlık hizmetini ulaştırmaktır.